Гостей: 1
Користувачів: 0
УБС

Интернет реклама УБС
Головна » 2010 » Жовтень » 31 » Хет-рик Олександра Ситніка приніс перемогу «Зірці»
19:17
Хет-рик Олександра Ситніка приніс перемогу «Зірці»

«Зірка» - «Прикарпаття» 3:2 (2:2) (Ситнік, 26; 34 (пен); 70 (пен) – Онисько, 41; 45)

«Зірка»: Товт, Стоян, Пінчук, Остроушко, Ситнік, Сирота (Давидов, 67), Луценко,
Чорномаз (Белошапка, 88), Порошин (Погребняк, 83), Скляр, Кочура (Галенко, 46).

«Прикарпаття»: Іконніков, Барчук (Мельничук, 46), Боровков, Логінов, Ковалюк, Бут (Стоцький, 83), Згура, Деркач, Цкарозія (Микуляк, 88), Іванишин, Онисько.

Попередження: Пінчук, 75 - Іванишин, 7; Барчук, 22; Боровков, 31; Деркач, 65; Цкарозія, 77.

В стартовому матчі другого кола кіровоградська «Зірка» вдома приймала сусіда по турнірній таблиці івано-франківське «Прикарпаття». З перших хвилин господарі заволоділи ініціативою на футбольному полі і створили чимало небезпечних моментів у воріт суперника, але в багатьох випадках підопічних Анатолія Бузніка підводила реалізація. І лише на 26-ій хвилині матчу Олександр Ситнік з передачі Кочури головою поцілив у кут воріт "Прикарпаття". Через кілька хвилин Ситнік оформив дубль, реалізувавши одинадцятиметровий, який був призначений за порушення правил проти Максима Сироти. Забивши двічі, господарі розслабилися і в останні п’ять хвилин першої половини зустрічі гостям вдалося зрівняти рахунок в матчі: Павло Онисько забив два схожі м’ячі головою при виконанні кутових гравцями «Прикарпаття.
В другому таймі кіровоградська команда спробувала реабілітуватися за провальну кінцівку тайму і їй це вдалося: арбітр матчу за підказки свого асистента призначив пенальті у ворота гостей, яке реалізував Олександр Ситнік. Це перший хет-рик гравця «Зірки» в нинішньому сезоні. До завершення матчу рахунок не зазнав змін. «Зірка» святкувала перемогу з рахунком 3:2. В наступному турі, 6 листопада, кіровоградська «Зірка» завітає в гості до команди «Фенікс-Іллічовець».

Переглядів: 590 | Додав: xtkjdtr